C5XO4

Jak na klávesy F1–12?

dobré ráno mám problém s dotačnými F klávesnicemi když kliknu tak to napře vypíná touchpad atd. dělá to to co má dělat jako zkratka , ale já potřebuji jen obyčejně 12použit víznam těch kláves . Díky za radu jak na to :)

Původní neotázka
klávesnice jak na klávesy F1–12

Odpovědi
autacek

Pokud se jedná o notebook, máš na něm pravděpodobně zapnutou klávesu FN, či něco podobného (občas bývá označena modře, či zeleně).

SirTonic

Bohužel u nových ntb je funkční klávesa Fn defaultne zapla a proto se to chová takhle. U některých značek ntb to bohužel nelze jednoduše vypnout