Fun-Tomas

Kladívková barva – příprava povrchu

Zdravím 🙂 Chci se zeptat. Chci na MDF desku nanést kladívkovou barvu. Je potřeba nějak důkladně vyrovnávat povrch u vrutů atd? Nebo malinké nerovnosti nejsou tak vidět? A používá se podkladová barva? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Je lépe vyrovnat a vybrousit. Představa, že kladívková barva skryje nerovnosti je mylná.

Další odpovědi
elektrikář

Kkladívková barva je dvousložková na bázi epoxydu.Povrch nutno vykytovat a přebrousit..Dů­kladně promíchat, nejepší je jí nanášet stříkáním.