Gaspa

kdzbych chtel aby mi doručili balik jen na určenou poštu a ne domu tak to udelam jak ?

Doplňuji:
tak když mám na vebovich strankach jen nadobirku tak to dám a zadám tam adresu ty poštu nebo jak.opravdu si nevím rady

Odpovědi
Michal Kole

toto určuje služba Balík na poštu:

http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-na-postu-id36477/
Doplňuji:
Když dáš adresu pouze pošty tak nebude vědět pošta komu to má vydat „stejných jmén může být hodně“, jen se to bude lišit adresou které logicky nebude uvedená.

Jedině to co mě napadá poznámka pro prodejce v e-shopu, „pošlete na poštu“,

ale když tě pošta při rozvozu nezastihne doma tak ti dá výzvu do schránky (měla by – občas se to neděje) a ty jsi pro ní do 7 nebo 14 dnů (podle typu služby kterou e-shop použil) doklusat na poštu a vyzvednout si to.

Při balík do ruky nebo obchodní balík by ti měl pošťák zavolat na mobil, že balík veze, taky se to občas neděje.

Drap

Nechal bych si ho poslat na posterestante a své jméno.

dudu

Nedávno jsem s úspěchem využil této možnosti:
https://formu­lare.cpost.cz/zme­nadispozice/lo­gin.html
Doplňuji:
Původně jsem si nechal zásilku poslat na dobírku domů., poté co jsem obdržel avizo o vyexpedování a podací číslo zásilky, vyplnil jsem postupně formuláře pošty kde je také nabídka konkretní pošty kde si zásilku chci vyzvednout. Jde o docela nově zavedenou a překvapivě dobře fungující službu.

mosoj

Vepište odpověď…http://w­ww.ceskaposta­.cz/cz/sluzby/ba­liky/cr/balik-na-postu-id36477/

pusinka50

Sjednej si na poště poštovní box, jestli chceš zůstat v anonymitě

Gaspa

ta když zvolim dobirku a připíšu žechci balik do ruky tak me zavola ze jede a prijdu si to pred barak vyzvednout ? Mě jde jak to tam ma zadat