dust8

Když zadám do prohlížeče výchozí bránu, tak naskočí Router OS v 6.42.7., ale jaké jsou přihlaš. údaje? Kde je zjistím?

Jako login naskočil admin, ale heslo nevím.
Zkusil jsem 1234, ale to nešlo.

Obrázek je přímo z prohlížeče vyfocen.

Odpovědi
seraphico

Většinou to je heslo „admin“, ale mrkni na spodní stranu routeru, tam by to mělo být.

autacek

Every router is factory pre-configured with the IP address 192.168. 88.1/24 on the ether1 port. The default username is admin with no password.

Tedy admin bez hesla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

Zkoušel jsem i login na wifi síť, ale i to nefungovalo. :(