jirka F

Když vám tady na odpovědích někdo nadává nebo o vás nepěkně píše berete si to k srdci nebo si o něm jen něco pomyslíte?

Viz dřívější uživatel Filip.

Nejlepší odpověď
Rokio

Někdy to beru jako dobře míněnou kritiku a snažím se poučit. Záleží, od koho je daný příspěvek.

Od jednoho konkrétního uživatele to neberu příliš vážně, jelikož není skoro s ničím spokojený.

Další odpovědi
OSHO

Kritika od nuly má pro mě nulovou hodnotu

Zdroj: https://gvkb.cz/

elkon

Jirko, ten koho se výtky týkají, to většinou stejně nepochopí (často na to ani nemá, aby pochopil), protože jinak by ty hovadiny nepsal stále. Nebo si myslí, že tím třeba něco dokáže, případně mu stačí, že jej ohodnotí někdo s uvažováním jemu podobným.

plebs

Hele Juro to jsou neškodné signály daleko horší jsou zadlužovací signály od papalášů pro velkou část národa asi pro 75% zbytek jsou fandové kormidelníků.

Arcimozek

Příteli, ne, neberu si to k srdci, neboť Ten, můj největší nepřítel úzkoprsec „elkon“, je holt takový, on za to nemůže. Jak tvrdil Sokrates, zlí lidé jsou jen nevzdělaní.

Proto nemá, synu, valný smysl se tím sužovat. Možná i „elkon“ jednou procitne a stane se novým, lepším, svobodným člověkem. Budeme doufat.

zjentek

Pomyslím si, škoda že spolu nerosteme v jedné jeskyni 🤗🤗🥱