Avatar uživatele
Viktorie II.

Když už tu máme korektory JČ, nemohl by tu být psycholog i s psychiatrem?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Malvína před 842 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Nesouhlasím s Keplerem. Já jsem zadarmo poskytoval psychologii dětem na jednom webu pro děti. Obsloužil jsem mnoho desítek dětí.

Pokud by to uživatelům nevadilo, začal bych ji poskytovat zde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To by zadarmo nikdo nedělal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Není to JČ, ale ČJ.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Já si myslím, že ne. Opravy pravopisných chyb si dovedu představit, ale jak by tady „krájeli“ duši a napravovali chyby v myšlení, to fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mohl, proč ne. Povídej, piš. (; D; D;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Rokio, BINGO! 👈😁

Avatar uživatele
zjentek

Ad orwell: Chyby v myšlení se tady přece běžně opravují, chceš pro příklad pár nicků opravářů?

Navzdory jim mě zajímá, co je to chyba v myšlení a kdo je při určování „vedoucí“. (;

Avatar uživatele
orwell

zjentek: já si myslím, že psycholog resp. psychiatr neléčí nohu nebo rameno (na to máme ortopédy), takže ti musí opravit myšlení. Myslí se obvykle tím, co máme mezi ušima, i když to u někoho tak nevypadá. Když např. kokrháš protože „jsi kohout“, těžko ti budou msírovat hřebínek nebo barvit peří. Když místo kokrhání budeš prezentovat nebezpečné politické názory, které nejsou v souladu s hlavním proudem, tak ty taky nesídlí v noze nebo rameni, že. O tom by mohli leccos vyprávět ti, kteří se v minulosti kvůli tomu též ocitali na psychiatrii. A kdo je při léčbě nebo terapii vedoucí nemusíme diskutovat 🙂

Avatar uživatele
Viktorie II.

Nějak to z tebe po silvestru ještě nevyprchalo. https://ujc.av­cr.cz/ Aleluja

Avatar uživatele
JežíšKristus

Víš co to je český jazyk? Nějaké odkazy na tom nic nezmění.

Nový příspěvek