Viktorie II.

Když už tu máme korektory JČ, nemohl by tu být psycholog i s psychiatrem?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nesouhlasím s Keplerem. Já jsem zadarmo poskytoval psychologii dětem na jednom webu pro děti. Obsloužil jsem mnoho desítek dětí.

Pokud by to uživatelům nevadilo, začal bych ji poskytovat zde.

Další odpovědi
Kepler

To by zadarmo nikdo nedělal.

JežíšKristus

Není to JČ, ale ČJ.

orwell

Já si myslím, že ne. Opravy pravopisných chyb si dovedu představit, ale jak by tady „krájeli“ duši a napravovali chyby v myšlení, to fakt nevím.

zjentek

Mohl, proč ne. Povídej, piš. (; D; D;

zjentek

Rokio, BINGO! 👈😁

zjentek

Ad orwell: Chyby v myšlení se tady přece běžně opravují, chceš pro příklad pár nicků opravářů?

Navzdory jim mě zajímá, co je to chyba v myšlení a kdo je při určování „vedoucí“. (;

orwell

zjentek: já si myslím, že psycholog resp. psychiatr neléčí nohu nebo rameno (na to máme ortopédy), takže ti musí opravit myšlení. Myslí se obvykle tím, co máme mezi ušima, i když to u někoho tak nevypadá. Když např. kokrháš protože „jsi kohout“, těžko ti budou msírovat hřebínek nebo barvit peří. Když místo kokrhání budeš prezentovat nebezpečné politické názory, které nejsou v souladu s hlavním proudem, tak ty taky nesídlí v noze nebo rameni, že. O tom by mohli leccos vyprávět ti, kteří se v minulosti kvůli tomu též ocitali na psychiatrii. A kdo je při léčbě nebo terapii vedoucí nemusíme diskutovat 🙂

Viktorie II.

Nějak to z tebe po silvestru ještě nevyprchalo. https://ujc.av­cr.cz/ Aleluja

JežíšKristus

Víš co to je český jazyk? Nějaké odkazy na tom nic nezmění.