Altair-AC

Když se z hradu stane zřícenina, je to zřícenina a hrad zároveň, nebo jen zřícenina?

Je to podle mě trochu naivní otázka, ale co…

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to prostě zřícenina hradu. Nad tím není třeba přemýšlet. Ostatně z jakékoliv stavby se může stát zřícenina, v seismicky aktivních oblastech to dobře znají.

Další odpovědi
mosoj

Myslíš, že se z toho stane park kultury?

led

Zaujímavá otázka…
zrúcanina hradu = hrad v rozpade smerujúci k svojmu zániku, za predpokladu, že nie je zakonzervovaný v stave súčasnej zrúcaniny
takže zrucanina hradu, pokiaľ má múry nad zemou, je stále hrad.

still

Když se z krásný ženský stane časem stará ošklivá bába, je to stále i stále krásná ženská, nebo pouze stará a ošklivá bába?

led

still, som zaskočená, hľadala som riešenie, pýtala sa zrkadla, ani v médiách nebolo nič…
naozaj, ako znie riešenie vašej otázkoodpovede?

still

Ve svém zrcadle řešení nenajdete, protože tam se ukazuje pouze krásná, milá a rozumná paní ;) To patřilo na úplně cizí ošklivý báby, které ani nejsou z Čech, možná od někud z Libérie, nebo tam někde :)