pepe88

Když se stane z hospody klub, platí zákaz kouření?

?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je klub otevřen veřejnosti, tak ano.
Nemohu souhlasit s tím, že pokud si udělám soukromý klub, kam budou mít přístup jen členové, třeba kluk kuřáků dýmky, tak že bych tam nemohl kouřit. Ani v domácnostech doposud kouření nemáme zakázáno. V zákoně je pod slovem klub, myšleno kluby, hudební, filmové a podobně, kam má veřejnost přístup.

Další odpovědi
Kepler

Ano a nerozlišuje se, zda bude otevřen i pro veřejnost:
„Kouření tabákových výrobků bude ze zákona zakázáno ve:
vnitřních prostorách restauračních zařízeních, tj. ve všech restauracích, barech, vinárnách, kavárnách, čajovnách, klubech, hospodách, diskotékách a dalších podobných zařízeních“
https://www.za­kazkoureni.net/

Emefej

Ano.

ivzez

Souhlasím s Drapem → i podle mne je v zákoně „klubem“ míněn
klub přístupný veřejnosti. Soukromý klub je podle mne něco jiného.

Lízza

Musím se připojit a také souhlasit s Drapem. Klub si člověk může otevřít, který bude navštěvovat nějaké množství lidí, měsíčně budou mít schůze a budou splnovat podmínky k tomu určené pak je tady ta možnost, že si tu cigaretu k tomu pivu uvnitř dát můžete. Připravování ze zákazem kouření mi přijde dost výstižný. Nedokážu si představit, že by mi někdo přišel domů a řekl pane vy tu kouříte? To ale nesmíte asi bych se smál. Hodně se dočítám jak lidé chtějí tenhle zákon obelstít, ale já tomu moc nadějí nedávám teda. Jsem na elektro cigaru od vapour 2 už rok, a zákon mě možná tak jen lehce pohladil po zádech, to ale neznamená, že s ním souhlasím. To jak byly dřív kuřácké a nekuřácké prostory s tím jsem souhlasil, tohle je pro mě akorát další provokace státu.