lilizak

KDYŽ SE PEČE VÁNOČKA VE FORMĚ,MÁ SE FORMA VYMAZAT MÁSLEM A I VYSYPAT MOUKOU?

Nejlepší odpověď
janek66

Vymazat,vysypat.Ale nikdy to nebude tak dobrá vánočka jako ručně upletená.
Ruční pletení vdechne vánočce"duši",vě­nujete ji pletením kus svého srdce,pokud ji pletete z láskou.A chutná pak mnohem líp.

Další odpovědi
panenka

vánočku dáváme do vymazané a strouhankou vysypané formy.

Zdroj: http://www.sre­cepty.cz/recep­t/vanocka-pecena-ve-forme

hanulka11

já bych ji vymazala a vysypala strouhankou/vše vysypávám strouhankou, je to pak chutnější/
janek má pravdu – ne nadarmo se plete z 9 pramenů-každý pramen má svůj význam, s výmyslem formy si zase jen někdo namastil kapsu