Spartaboy

Když s někým komunikuji v Messengeru, jak potom můžu tu zprávu zkopírovat a poslat někomu do SMS?

Zkoušel jsem to a zdá se že to nejde že tam ta možnost asi není. Poraďte mi prosím protože to teda nechápu proč by to nemělo jít.

Odpovědi
Edison

Nedostatek informací. Tobě umí PC posílat SMS (teda ne, že by to nešlo, ale to se teda dnes už moc nepoužívá)?

anonym

Na chytrých telefonech s operačním systémem Android to samozřejmě jde. Stačí v messengeru podržet prst o něco déle na zprávě kterou chceš zkopírovat a pak ji stejným způsobem (déle podržet prst v prázdném vstupním poli pro novou sms) vložit a odeslt jako sms.

JájsemRaibek

Pokud si nainstaluješ do pc nějaký dostupný program pro komunikaci s mobilním telefonem, tak můžeš i z pc odesílat sms, které se z pc přenesou do mobilu a odtud již klasickou cestou.
Jakmile máš tento program, tak ti stačí jednoduše zkopírovat a vložit text.