Margarita

Když reklamuji po druhé novou TV, mám právo na TV jinou?

Koupila jsem televizi a po týdnu nefungovala. Odvezli ji na opravu, kde jsem čekala cca 1 měs. Následně i podruhé znovu cca po týdnu nefungovala. Mám nárok na jinou bezvadnou TV?

Nejlepší odpověď
elkon

Při opakované reklamaci uznané prodejcem pak máte právo žádat vrácení peněz ve chvíli, kdy se potřetí vyskytla stejná vada, nebo se postupně vyskytly 4 různé vady. Stejně tak ale můžete žádat i výměnu za jiné zboží, pokud je to možné. Anebo slevu z kupní ceny.

Další odpovědi
Dochy

Můžeš to zkusit navrhnout prodejci. S velkou pravděpodobností vyhoví, ale nárok na to ještě nemáš.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com