posic

Když pustím/ukradnu býka, který je pořízený na černo co mi hrozí?

Viz. nadpis

Nejlepší odpověď
anonym

Býk dnes na černo pořídit nejde. Takže pokud býka pustíte nebo ukradnete, způsobíte tím majiteli škodu nemalou a budete se za tento čin zodpovídat pravděpodobně v rámci trestního práva před soudem.
S ohledem na to, že předpokládám, že to bude Váš první případ porušení zákona, tak nejspíš vyváznete s podmínkou.

Další odpovědi
yukí

hrozý ti dva až čtiři roky ve vězení

aramah

Proč ti to vadí?
Býka si může koupit každý kdo na něj má,
Jestli k němu nemá papíry je to jeho problém.

dudu

Volně pobíhající býk může zdivočet a nejjednoduší řešení jak ho uklidnit je jeho kastrace. Totéž hrozí i tazateli a potencionálnímu pachateli trestného činu.