blackinwhite

Když půjdu na kadeřníka budu tam jediný kluk?

Chci jít na kadeřníka jako obor. Bavit mně to začalo už ve 12 letech. Jen se bojím, že budu ve třídě jediný kluk a samý holky to by jsem asi nechtěl bejt jako jedinej kluk a s nikym bych si nemohl pokecat o klučičích věcech. Co myslíte? Byl bych tam jedinej kluk?

Nejlepší odpověď
iceT

Můžeš být jediným klukem a taky nemusíš,to záůeží kolik se vás přihlásilo.Ovšem být jediným chlapcem ve třídě plné holek může mít i své nesporné výhody.

Další odpovědi
marci1

Možná, že ne. Kdysi chodily na obor kadeřník pouze dívky. Dnes je už situace jiná. Našla jsem článek a v něm je uvedeno, že kluci tvoří desetinu žáků. Ale z kterého roku je článek, bohužel nevím. Pokud Tě to baví a chceš to opravdu dělat, běž do toho. Říká se, že nejlepšími kadeřníky jsou muži. 🙂
http://www.sou­hair.cz/obr/tis­k/20131120/sou­H+B.pdf

ke4n

ja souhlasim s iceT ma to OBROVSKE vyhody muzu to sam potvrdit mel jsem parkrat v lete brigadu kde byly samy holky takze ber to tak ze vstoupis do RAJE, a na nekolik let-no ja ti zavidim :(
pokecat si muzes chodit do hospody

lota

Myslím, že je to pravděpodobné, ale divím se, že by se ti mezi holkama nelíbilo. Určitě by si tě náležitě cenily.:-)