Rokio

Když psychotik nebo nepříčetný začne užívat psychofarmaka a začne se chovat normálně, jak moc je to způsobeno léky?

Jak moc velký vliv mají psychofarmaka na změnu jeho chování a jaký vliv mají ostatní faktory?

I ten schizofrenik má neokortex, což je jedna ze tří částí lidského mozku. Tato část mozku je zodpovědná mimo jiné za vůli každého člověka.

Když se tedy člověk se schizofrenní myslí začne chovat normálně, jak moc je to zapříčiněno díky jeho volním vlastnostem?

Odpovědi
Drap

U každého to bude jinak. Nelze zevšeobecňovat.

elkon

Zeptej se tvého doktora a dej už tady s tím pokoj.