mr.d

když přecházím z windowsu Xp na windows 7 musím první odinstalovat starý windows?nebo ne?poraďte

WINDOWS 7 HOME PREMIUM

Nejlepší odpověď
kenyrts

o otázku výše je návod

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud instalujete na stejný diskový oddíl, tak Windows 7 zformátuje disk a starý Windows XP se tím pádem vymaže

arygnoc

bohužel, z xp nelze přímo instalovat sedmičky.
o všechno přijdete.

lexx

Může mi někdo vysvětlit v čem je WIN 7 lepší než XP ? nebude to nakonec nepovedenec jako kdysi Milenium ? násilná inovace za každou cenu a marketing ? děkuji.