jirka F

Když se chci seznámit se ženou na ulici jsem úchyl?

Před nedávnem jsem zaslechl v televizi v jednom pořadu.

Nejlepší odpověď
Rokio

c) mám jinou odpověď

Pokud zvolíš vhodný okamžik a nebude jí to vadit, tak je to podle mě OK.

Další odpovědi
Disraeli

c) mám jinou odpověď

Zde hodně záleží, jak se seznamuješ (a vůbec prezentuješ). Dá se normálně, přirozeně seznámit snad kdekoli venku. Jenže i uchýlové se venku seznamují (samozřejmě po svém). :D
Poklud jsi oplzlý, či vtíravý nebo i tak nesmělý až to působí zvláštně – ano, jsi nebo tě mohou považovat za úchyla, protože tak můžeš jednat. A doslova je děsit, šokovat, odrazovat.
Ale jinak ne, normálně se můžeš dát do řeči s holkou na zastávce, náměstí, v parku, v knihovně, na ulici (nemyslím lehké děvy :)) a na různých veřejných místech – venku i vevnitř (většina lidí se omezuje na vnitří prostory, protože ty lidi uvnitř NĚCO jakoby většinou spojuje – ale nemusíš se seznamovat jen tam, jen je to pro plno lidí snazší někoho oslovit právě tam – maj jakoby důvod tam být a tím i takové potenciální počáteční téma k navázání rozhovoru – nějaká akce, sešlost, může se týkat záliby, školy, práce nebo jakákoli kulturní událost. No a navíc i ten vnitřek na lidi celkově působí trochu jinak, než venek).

_Bůh_

a) ano, protože

Slušní lidé čučejí do telefonu a s ostatními nekomunikují.

Drap

b) ne, protože

Žádné protože. Spíše proč ne?

Rocker

b) ne, protože

V dobách předinternetovych se tak lidi běžné seznamovali.

led

c) mám jinou odpověď

„Sprosťáku, nechte mě! Takovej uchyl, no viděli jste to…“ jednoducho si musíte vybrať objekt svojho oslovenia. Ale pozor môže prísť aj „Jé, drahoušku, tak co…“ zaznie mužský hlas z krásnej ženy
Jednoducho oslovenie na ulici môže priniesť nielen radosť, ale aj opak.
Ale na ulici sa nájdu aj normálni ľudia,…

da ny

c) mám jinou odpověď

Můžeš být pro nežádoucí aktivitu, nežádoucí „otrapa“.

zjentek

c) mám jinou odpověď

V Chicago ne jako úchyl pouze na Cicero ale až od Roosevelt a dále na South.

Kryšpín

c) mám jinou odpověď

Nejlépe se rychle seznámit v Brně Cejl nebo Plynárenská ulice a v matičce Praze Myslíkova ulice tam nebudeš úchyl.