England1522

Když někomu nejde moc čeština ale i angličtina mohl by chodit na němčinu..

Nejlepší odpověď
Funna

jo..pokud mu nevadí, že asi utratí zbytečně peníze…když je někdo jazykový antitalent, tak mu asi nepůjde žádný jazyk… .-)

Další odpovědi
Drap

Určitě mohl, ale nedá se předpokládat, že by mu němčina bez zvýšené píle šla nějak snadno

JuddH

Češtinu i angličtinu mám za jedna, u němčiny mi vychází dvojka… nechutný to jazyk. Nezdá se mi to jako dobře míněná ,,rada" :D.

Asari

Jo, ve třídě máme několik holek, které téměř propadají z češtiny a angličtiny, ale na němčinu chodí. Nikdy to nepochopím.