Když nechci chodit k psychiatrovi a brat psychiatrické léky, žiji v ustavu .

Trvale žiji v´ÚSP pro postižené. Odmitla jsem cgodit k ustavnímu psychiatrovi, nyni nechci chodit k psychiatrovi vubec a brát léky .

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A otázka je jaká?
Pokud nejste zbavena svéprávnosti, je to vaše rozhodnutí a nikdo vás nutit nemůže. Jste na psychiatrii? A z jakého důvodu, Dobrovolně nebo rozhodl soud? Pokud dobrovolně, tak můžete kdykoli odejít.

Další odpovědi
ten který je

Píšete že v ústavu žijete trvale.Myslím si že by ste měla poslechnout Vašeho lékaře,může se také stát že Váš zdravotní stav se může zhoršit když se nebudete řídit pokyny lékaře.