antík

Když nám před 2 měsíci umřela kočka, nemělo to jasné příčiny.....před smrtí se chovala takto :

Asi měsíc před smrtí začala padat na jednu stranu, prostě šla a…šla šikmo na jednu stranu, zhoršovalo se a zhoršovalo, až nemohla chodit vůbec, později nemohla zadržovat ani moč a pořád tak divně kývala hlavou, jako by měla slabý krk nebo tak něco…no a na další kontrole ji veterinář utratil, neví někdo co to bylo ? mrtvice ?
Doplňuji:
Taková upřímná odpověď :D

Nejlepší odpověď
anonym

To bylo třeba zeptat se veterináře, ne?
Nějaký důvod k utracení kočky asi byl, ale my tady kočku na rozdíl od veta ani neznali, ani neviděli a je to už dva měsíce a teď se ptáš ?

Další odpovědi
Braník

mohla to být způsobeno nějakým virem,nejčastěji kočky trpí od uší,pokud se to neléčí,choroba rychle postupuje a jelikož je mozek blízko uší,dostane se to do něj brzo a kočka pomalu slábne a ztrácí motoriku,
druhou možnost vidím nějakou otravo jedem

iceT

Přesně takhle se choval náš vlčák,akorát tahal zadní nohy za sebou,ale on taky na to měl požehnaný věk.Není uvedeno,jak stará kočka byla.