Avatar uživatele
ribeiromike

Kdyz na aukru nabidnu prihoz vyssi, nez je cena „kup ted“, predpokladam spravne, ze aukci vyhraju?

I v pripade, ze nekdo pozdeji prihodi vic? Nebo naopak moznost „kup ted“ pak zmizi a pojede se klasicky na nejvyssi nabidku?
Doplňuji:
Haunted: protoze predpokladam, ze nikdo si danou vec za cenu „kup ted“ neporidi a ja vyhraju predmet za nizsi cenu. Priklad – vyvolavaci cena 500, kup ted 999 a ja prihodim 1000. Pokud nikdo jiny neprihodi, tak vec ziskam za 500. A me zajima, co se stane, pokud nekdo jiny prihodi dejme tomu 1100.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4704 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V praxi se používá tzv. sledování aukce na profilu „Moje Aukro“ + možnost zasílání změn mailem na svůj účet. Jednak je nelogické dávat do maximálního příhozu cenu vyšší, než Kup teď! a 2) pokud někdo jiný dá vyšší maximální příhoz než vy, Aukro automaticky přihazuje po minimálních příhozech, až zůstane jako poslední ten, kdo zadal nejvyšší povolené maximum. Já to dělám tak, že zadám nějaký rozumný nízký příhoz a hlídám si konec aukce, abych v průběhu zbytečně nešponoval cenu, čímž bych byl sám proti sobě. A těsně před koncem podle poslední částky posoudím, zda se mi vyplatí ještě licitovat anebo při přemrštěných nabídkách raději rezignovat a počkat si na vhodnější příležitost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Za tu cenu „kup teď“ je zboží vaše a aukce se automaticky ukončí, pokud tedy není na prodej více kusů, ale vy zakoupený kus získáváte za tu uvedenou cenu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

pokud kliknete ma „kup teď“ tak okamžitě získáváte věc za uvedenou cenu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haunted

to se mi zda nelogicke, proc za vec ktera stoji rekneme 150 kc v kup ted budete prihazovat na 180 ? to je prece lepsi si koupit tuto vec za 150 v kup ted ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

Když je na aukru „kup teď“ tak cena už je tam danná-je pevná.Pokud chcete přihazovat,tak nevolte sekci „kup teď“, ale tam je to pak od 1Kč příhozy,že si cenu navyšujete,kdo dá víc,je to jeho,je to samozdřejmě omezené nějakým časovým limitem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Kterej ,,idiot'' by dával vyší cenu než je kup teď???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek