Když mě policie místo blokové pokuty bude chtít předat k přestupkovému řízení, tak musí mi to oznámit, že to předávají?

Prestupkove rizeni

Odpovědi
anonym

Pri prestupku budete muset podepsat , ze se dostavite k vyrizeni na urcene oddeleni. To same dostanete i vy i s datumem do kdy se mate dostavit. -iv- Jestli se to tyka bezne pokuty , za parkovani … ja to tak mela , jen jsem nekam vybehla a pak couvala kam jsem nesmela a chytli me .. a nemela jsem u sebe penize , tak mi dali ten listecek.