lucille

Kam by mě dali?

co by se mi stalo kdybych fyzicky napadla svou mámu, učitelku(učitela), nebo jakého koliv člověka??…je mi 14 za pár měsíců mi bude 15…kam by mě dali??

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi záleží na tom,jak hodně,ale pravděpodobně,pokud by jsi se do té doby něčeho podobného nedopustila,tak by jsi z toho mohla vyváznout,jen s podmínečným trestem…dohledem probační služby. Ale doopravdy záleží na tom,jak hodně a za jakých okolností.

Další odpovědi
anonym

Máš „zajímavé“ nápady,to by mě zajímalo,proč tě toto napadlo.Něco v nepořádku,nebo jen hypoteticky? Teoreticky?
Nejsem právník, ale určitě by někoho zajímalo,proč jsi udělala to,co jsi…
Záleželo BY! na následcích,vše­obecně.
Určitě by jsi nedostala diplom,ale následoval BY! – pasťák se tomu ,tuším,říká.
To je ta lepší možnost.
Ale to určitě víš,viď?

oskar

Ja mám takový dojem jako kdyby jsi po tom toužila to udělat a dostala jse do toho pasťáku.

roxy52

Kdyby jsi napadla mámu,tak by jsi si zasloužila useknout obě ruce.