lizatko11

Když mě někdo nemá na Facebooku v přátelích, jak mi může poslat zprávu?

Hledala jsem v nastavení i v nápovědě a nevím jak to udělat. Lidem, kteří mě nemají v přátelích, se nezobrazuje tlačítko pro to, aby mi mohli poslat zprávu. Kde to mám nastavit, aby se jim to zobrazilo?
Doplňeno: V nastavení soukromí mám, že mě může kontaktovat kdokoli.

Odpovědi
lexx

sms, mailem, poštovním holubem…možností je zatím dost

JájsemRaibek

V nastavení soukromí, kdo tě může kontaktovat.
A ještě jedna věc. Pokud je to cizí člověk, nemusíš ho mít ve zprávách jako od známých, ale po kliknutí na zprávy v dalších.

Mimozemšťan

Pošli SMS a MMS.

anonym

Nečti ty blbosti, normálně si najeď na zprávy a mrkni se, jestli tam není nová zpráva, to je celý. Když máš nastaveno, že může kdokoli, tak může kdokoli, tak to neřeš, jen sleduj další zprávy na hlavní stránce, vlevo je „zprávy“, u toho je „více“ a pak „nepečtené“