Přátelé, nevíte, jak mám donutit Skype (verze 4.1), aby mi doručoval
i zprávy, které mi někdo poslal když jsem byl off-line?
Taky mám pocit, že když já někomu pošlu zprávu když je off-line, že mu
nedojde…
Ve starších verzích s tím nebyl problém, stejně jako ty staré uměly vyhledávat v kontaktech jen lidi, kteří jsou momentálně on-line a u této 4.1 to nikde nemůžu najít ☹
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5946 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
máte pravdu,mám taky verzi 4.1 a s doručováním zpráv,když jsem off-line mám taky špatné zkušenosti,myslím,že to začlo už u verze 3.,když ta zpráva náhodou dojde tak třeba s několika denním zpožděním.Já to řeším přes ICQ na tohle je na něj spolehnutí.
|
0
před 5946 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |