KOLMIX

Skype – off-line zprávy

Přátelé, nevíte, jak mám donutit Skype (verze 4.1), aby mi doručoval i zprávy, které mi někdo poslal když jsem byl off-line?
Taky mám pocit, že když já někomu pošlu zprávu když je off-line, že mu nedojde…

Ve starších verzích s tím nebyl problém, stejně jako ty staré uměly vyhledávat v kontaktech jen lidi, kteří jsou momentálně on-line a u této 4.1 to nikde nemůžu najít ☹

Odpovědi
anonym

máte pravdu,mám taky verzi 4.1 a s doručováním zpráv,když jsem off-line mám taky špatné zkušenosti,mys­lím,že to začlo už u verze 3.,když ta zpráva náhodou dojde tak třeba s několika denním zpožděním.Já to řeším přes ICQ na tohle je na něj spolehnutí.