MAFIA777

Když mam trvalý pobyt – co muzu a co ne?

DOBRI DEN ZAJIMA MNE JSEM CIZINEC TED MAM TRVALEJ ZAJIMA MNE CO MUZU A JAKE MAM VÝHODY A CO NEMUZU DEKUJI
Doplňuji:
sve povinnosti znam spis mne zajima jake mam prava. Stejni jak obcan česke republiky nebo mam nejake vyjimky

Nejlepší odpověď
kropitko

no kromě jiného můžete po pěti letech trvalého pobytu zažádat o české občanství,vyhledala jsem Vám stránky,které by Vás možná mohly zajímat.
http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/701/_s­.155/9713?ks=1263

Další odpovědi
vagra

Výhody jakého druhu máš na mysli?Myslím,že ti vzniknou také povinnosti,to je také důležité vědět!
Práva -stejná.

ten který je

Ve věznici máte právo na stravu mafiáne. 🙂

panenka

Pokud máte už trvalý pobyt zde v ČR tak ti tým pádem vznikají stejné povinnosti jako občanovy České Republiky.