klumprt

Když mám poměr otázek k odpovědím 1:34 znamená to, že jsem chytřejší a vzdělanější než někdo, kdo ten poměr má 3:2 ?

Nejlepší odpověď
zjentek

samozřejmě ..znamená to, že jsi svým způsobem génius

Další odpovědi
setapouch

Pokud jsou tři cizí otázky bez odpovědi a přesto zajímavé a jeho dvě odpovědi jsou správné, zatímco tvá jediná otázka je banální až stupidní (jako je třeba tato) a všechny odpovědi jsou chybné, co to asi znamená?

ponovotny

to není tak jednoznačné. Kdyby to tak bylo, tak bys to věděl a neptal by ses. Spíš to tedy vypadá, že si dokážeš informace hbytě sehnat a jsi teda typ „šikovný detektiv“ ;)

led

Len ste menej zvedavejší…