ivosek2

Když má někdo alergii na ovoce tak co musí jíst aby dostal živiny, které obsahují ovoce?

Nejlepší odpověď
Emefej

Zeleninu.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Alergie na ovoce není! Je alergie na druhy ovoce, já mám na jablka, ale jen některé a pokud se tepelně upraví, tak mi nevadí. Také některé druhy jahod mi nevyhovují, osypu se. Ale ostatní ovoce normálně můžu jíst.
Doplňuji:
Bolota můžeš ji mít třeba na 10 druhů ovoce, ale nikdo nemá na všechny, navíc po tepelné úpravě většina alergii slábne nebo mizí.

anonym

zzzlatokopka: Alergie na ovoce existuje! Spousta lidí nesnese jakékoli ovoce.