FlAsh_7

Když má grafická karta určitou frekvenci, které komponenty ji musí podporovat?

Nejlepší odpověď
Dochy

Je to jen interní záležitost té karty a odvozuje se od ní výkon – spolu s konkrétním typem (konkrétní čip) a vlastnostmi karty (pro konkrétní typ bývá několik možných variant konečné karty). Tebe to jinak nemusí zajímat. Alespoň ne ve smyslu zda to bude či nebude fungovat s počítačem. Co potřebuješ vědět je rozhraní karty a zda má karta podporu pro Tvůj systém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.