Pruzkumnik

Když má člověk zákaz řízení, může jezdit na cyklistickým kole po silnici? a co elektrokola a kola s pomocným 2t motorem?

Když má člověk zákaz řízení, může jezdit na cyklistickým kole po silnici nebo může jen po cyklostezkách?

  • a co kolo s pomocným motorem (ať už elektrickým nebo benzínovým)?

Nejlepší odpověď
dubraro

Onen trest se celým jménem nazývá „zákaz řízení motorových vozidel“.

Další odpovědi
Alesh

Ty máš papíry na kolo? Proč by nemohl, na kolo papíry, stejně jako třeba na chůzi, nepotřebuješ, tudíž se ani zákaz řízení na tyto činnosti nevztahuje.

Kryšpín

A co kolo s pomocným motorem