Když jsou PC hry o fotbalu, hokeji, basketu, golfu, proč není nějaká hra o plavání ?

Aby šlo měnit plavecké styly a tím i rychlost, plavci při rychlém plavání docházely síly.

Nebo při plavání pod vodou docházel kyslík a a bylo nutné plavat tak středně rychle, aby šlo co nejdéle vydržet se zadrženým dechem pod vodou a zároveň se doplavalo nejdál ?

3D grafika je samozřejmostí jako to mají NHL, FIFA, …

Odpovědi
Drap

Ale nápad to neni k zahození. Nauč se programovat a jednu můžeš na zkoušku vytvořit.

HDMI

Je to lehké,kolik lidí se dívá na plávání?A kolik na fotbal?Je v tom takovej rozdíl že už ti snad naskočí proč se pořád tvoří hry o fotbalu a podobně a né třeba o plávání.

gogogod

Řeknuti není to špatný nápad.Ale taková hra by stála strašně hodně peněz a stejnak by si to nikdo nekoupil.Co chceš na plavání zlepšovat v hokeji jsou klicky a takový a v plaváni dají se dělat ňejáký kličky jenom bys tam plaval jenom dopředu.