Boy 13

Když fotím, jak vznikne digitální fotografie?

když zmáčknu spoušť v mobilním telefonu s androidem, co se vše stane behem vteřiny? Jak vznikne v mobilu fotka? co vše určuje, jakou bude mít fotografie velikost atdl ? A jak to, že ji lze kopírovat do PC a z PC na externí disk atd.? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Už jsi s tím otravnej, Stále dokola, Když nejsi schopen věci pochopit, tak jdi do nějakého kurzu. Ale podle toho, co tu předvádíš, to bude stejně marné, marné, marné…

Další odpovědi
Emefej

Už začínáš prudit! Ptáš se pořád dokola na stejné věci. Odpovězeno ti bylo už několikrát, ale marně.
I když to běžně nedělám, začnu ti tvoje stále stejné otázky mazat. Tato byla na toto téma už poslední!

Dochy

Na tohle ses už ptal a já ti odpovídal. Co se kopírování týče – od prvopočátků IT (resp. číslicových počítačů) je schopnost kopírovat jednou ze základních dovedností této techniky. Ať už jde o kopírování v jednotlivých bitů a bytů v registrech a v paměti (nutné prakticky pro jakékoli výpočty) či o bezchybné kopírování celých souborů nutné pro práci se soubory, zálohování, přenos dat, atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.