LuK4S3k CZ

Když dám někomu odběr na youtube tak když dotyčný kterému jsem dal odběr vydá nové video dostanu o tom email nebo jen ..

Když dám někomu odběr na youtube tak když dotyčný kterému jsem dal odběr vydá nové video dostanu o tom email nebo jen zprávu na YT

Je to taková trapná otázka ale já to fakt nevím, dík moc za odpovědi .

Nejlepší odpověď
anonym

myslím, že to budeš mít na hlavní stránce vidět

Další odpovědi
RedBox

Jednou, tuším, že za týden, ti dojde email o novinkách z odběrů (většinou to nejzajimavější – nejsledovanější), jinak když dojdeš na YT tak vlevo máš sloupeček a hned pod ,,na co se podívat" máš ,,moje odběry" kde máš všechna nová videa od kanálů, které odebíráš.

Bublinnka

Pokud chcete dostávat emaily s nově nahraným videem od uživatele, tak si to nastavte. Klikněte vlevo na moje odběry, pak vpravo nahoře je „spravovat xx odběrů“ a pak zaškrtnout u uživatele „Pošlete mi email o nově nahraných videích“