Když člověk neudělá státnice v červnu, může jít na druhý a poslední termín až za rok?

Tak, že prostě vynechá termín v září a půjde až příští červen. Jde to? Díky moc za odpoved.

Odpovědi
da ny

Další „nejbližší“ termín bývá na některých školách až v prosinci a lednu
(zřídka v září :-o…)
Přesné informace zjistíte na své škole.

Luxx

když to vezmu podle naší školy – na každý předmět (i SZZ) jsou 3 pokusy a každý předmět si lze zapsat max. dvakrát.. ale tohle je asi všude stejné…
dále – pokud se SZZ nestihne splnit ve třeťáku a zakončit tak zdárně studium, musí se na studijním požádat o prodloužení studia o rok a zapsat si SZZ podruhé.. tento prodloužený rok se neplatí.. kdyby se prodlužovalo o druhý rok, ten už se platí, a navíc by sis musel SZZ naplánovat tak, že v tomto (druhém prodlouženém) roce budou zapsané teprve podruhé…

hlásit se na každý vypsaný termín není povinné …

(vším tímhle jsem si prošla, včetně placení… konkrétně jsem takto zápasila s obhajobou BP)
(jedná se Univerzitu Palackého v Olomouci)
(SZZ = státní závěrečná zkouška, čili státnice)

snad jsi pochopil výše uvedené :)

lexx

studijní oddělení školy Ti poradí, může to být případ od případu různé ale škoda ztraceného roku