Metamorphosi

Když chci přestoupit z 1. ročníku sš do 1. ročníku na jinou školu. Budu muset dělat přijímačky?

Ted to chci dochodit a od září nastoupit na jinou školu. Tak co budu muset udělat?Budu muset znova v březnu podat přihlášku a zúčastnit se přijímaček? Nebo nemusím?

Odpovědi
mosoj

Rozhoduje ředitel příslušné školy. Myslím, že se zde nenachází.

zzzzz

Pokud chceš do 1 ročníku, tak si podej přihlášku, pokud mají přijímačky, tak je dělat budeš. Pokud chceš do 2 ročníku, tak se domluv s ředitelem a dělal by si jen rozdílové zkoušky.