FlAsh_7

Když chci moudře využít peníze navíc, kolik % z nich uspořit a kolik investovat? Podle čeho se zde rozhodovat?

Když chci moudře využít peníze navíc, kolik % z nich uspořit a kolik investovat? Případně jiná možnost… Podle čeho se zde rozhodovat?

Odpovědi
zjentek

Tak to bude zapotřebí si asi vybrat. Úspory znamenají pěkný domeček, pěkné prostředí a všechno to feng šuej okolo, zatímco investice vnímají úspory jako „mrtvý“ prachy. Hodně štěstí, ale obé fakt nejde najednou, to by ten život byl až příliš pohodlný pro všechny a nebyl by fér pro klidné, umírněné a spokojené, kteří investovat nijak nechtějí a chtějí se z jeho přírodních krás jen těšit, aniž by do nich zasahovali.

Kalim_YT

Já šetřím tak, že 50% vyplaty si dám do obálky a 50% na ůčet, karou platím co potřebuju a na obálku ani nesáhnu. Jednou sáhneš na obálku a končíš, budeš sahat už furt.. :D