smile11

když bych měla přeskočit třidu, jak mě budou o prázdninách učitelé zkoušet?

přeskočení do jiné třídy

Odpovědi
Nuk nuk

Přeskočit třídu? Jako ročník? To Ti asi nedovolí. Možmé to je za určitých okolností na vysokých školách, ale to asi nebude Tvůj případ (tam se tomu neříká třída). Na ZŠ a SŠ je to možné jen ve velice ojedinělých případech, u žáků s hodně vysokým IQ a s naprosto jasnými výbornými výsledky, které jednoznačně přesahují průměr. A i tak až po konzultaci s psychologem.

Pokud jde o přejití do jiné třídy v rámci ročníku, pak Tě asi budou zkoušet jako doposud.