Když bolí zub,dá se vytrhnout,ale když bolí hlava…?

Nejlepší odpověď
Elk

Tak je to zanedbaný sex…? …!!!

Další odpovědi
elektrikář

Mně bolela hlava z vysokého krevního tlaku po úpravě léky už nebolí.Někdy bolí právě z drahé polovičky.Na bolení hlavy z manželky zatím léky nejsou.

Valky

Sex předepsat na všechno! :D Opravdu ale.. u žen například se prokázalo, že výmluva, dnes né, bolí mě hlava .. je dávno pasé, protože sex vydává takové látky, že když ženu bolí hlava, ihned to bolest utlumí a je klid :) Také je skvělý na rýmu, opět vědecky dokázáno, že při sexu se protáhne nosní dutina – ozkoušeno v praxi.. :D A takhle bych mohla pokračovat! :o) Působí blahodárně i na fyzickou zdatnost, výdrž, nervová zakončení atd.. a prokrvování pokožky – a jiných částí také není od věci – takže vaskulární systém! A i ten kardio systém :o) takže sex, sex, sex!!!!! Na všechno! :D

barnajka

Zub se dá vytrhnout, hlava utrhnout. V tom nejhorším případě :)

anonym

Elku,ty srandisto.Bolí hlava Tebe,nebo milovanou choť ?