Kepler

Kdybyste si (znovu)zařizovali byt, jaký byste zvolili styl?

Odpovědi
Postmaster

Maximálně účelný, bez ohledu na styl

xiperio

Selský

elkon

Jakou máte jinou představu?

Opět Holandský nábytek.

Lgee

Maximálně účelný, bez ohledu na styl

GM

Maximálně účelný, bez ohledu na styl

paul1

Selský

pusinka50

Maximálně účelný, bez ohledu na styl

Hlavně aby to mělo hodně přihrádek, skříněk, skříně na pověšení oblečení. Nesmí chybět zrcadlo:)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone