Kajoch

Kdybyste si museli vybrat, obraz od kterého z těchto autorů si eventuálně koupíte: K. Gott, F. R. Čech, či J. Faltýnek?

Pochopitelně,kdy­byste byli dostatečně solventní.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani od jednoho. Mám jiný vkus.

Další odpovědi
Kelt

Od nikoho. Pár umělců, kteří jsou uznávaní, znám více než 40 let a nemám zájem. A ti, co uvádíš. Proč bych si musel vybrat. To slovíčko se mi tam nelíbí. Věděl bych o lepším využití peněz.

Ametyst

Gottovy obrazy se mi líbí, ráda bych si jeden koupila, na rozdíl od jeho CD.

Bobek 2

Kdybych si opravdu, ale opravdu musel některý z nich koupit, tak bych si pochopitelně koupil ten nejlevnější, pokud možno ve velikosti, aby se vešel do naší popelnice.

autacek

Já bych bral ten, za jehož koupi mi přistane nějaká státní předražená zakázečka. Tak že volba je asi dost jasná.

elkon

Žádný.

klumprt

Myslím, že FRČ je umělec mně nejbližší. Dále KG, kterého mám taky rád a maloval docela hezky. Od Faltýnka bych si koupil možná nějaký obraz, který by namaloval ve vězení. Jinak ne.