Dvorní šašek

Kdybyste se měli na den personifikovat do kteréhokoliv zvířete, které by to bylo a proč?

Nejlepší odpověď
paul1

Snad ptáka, kvůli výhledu na svět.

Další odpovědi
Drap

Vlk, hlavně pro jejich přesně daný a svým způsobem i spravedlivý sociální systém. Kéž by se k sobě dokázali lidé chovat tak jako to umějí vlci jeden k druhému.

EKSOT123

Taky jsem prvně myslel na nějakého ptáka, nebo na hmyz- páteříčka (proč radši nebudu uvádět, abych nebyl za nemravu). Ale nakonec by asi zvítězil hryzec. Jako zahradníka mě často lákaly chutné hlíznaté kořínky různých plevelů, jako čistce, hrachoru, zvonku, … a takový hryzec je na kořínky skutečný specialista, to bych si teda užil!!!

Filip84

Dobrá otázka a těžká volba!

Napadá mne kot ekstra mocny (tygr), pes, vlk, ale i hyena skvrnitá. Ale jak píše Paul, klidně i v kondora, amerického orla a „podívat“ se na svět.

Ty, asi puma concolor couguar (vel puma concolor var. Floridae), bavil by mne ten způsob lovu. Psovité šelmy ženou, minimálně ve dvojici, nejlépe ve smečce, kočkovitá šelma číhá, a pak vyskočí, využívajíc při tom všecku sílu svých svalů, které jsou k tomu uzpůsobeny.

zjentek

Kreveta.

Ametyst

Border kolie, panda nebo žirafa.

Rokio

Orel bělohlavý, protože je chráněný, je to dravec, umí létat a líbí se mi.

aliendrone

Zbytečnost, dle některých žen prý už zvíře JSEM. 🙂
Což je u alienů koneckonců pravda. A proč alien? No jednak svoji práci odvádí DOBŘE (na hodnocení „skvěle“ dosáhne leda pánbíček), druhak netrpí všelijakými iluzemi, dilematy či jinými blbostmi. Co bys ještě chtěl? 😉 😄 😄

plebs

Chamaleon

cappuccino

Asi panda. Cely den bych si hrala!