zdravstvujte

Kdybychom byli jaderná velmoc, dokázal by prezident „havloidního typu“ zmáčknout knoflík při napadení naší země?

Nebo by si před dopadem nepřátelských jaderných hlavic na naše území museli občané vyslechnout další blekotání o demokracii a humanitě?

Nejlepší odpověď
zjentek

A proč by to tlačítko kdo mačkal? To jako podle vzoru: když oni, tak já taky? Ježiši… jak ubohé a marné.

Další odpovědi
Ametyst

Havloidní typy jen matou pojmy, nepřátele nazývají spojenci, diktaturu demokracií, vlastenectví nacionalismem. Jistě by napadení nazvali drobnou krizí a místo akce jen žvanili. “Těžko se facce ubránil a tak je chudinka strašně humánní “.

paul1

Já myslím, že při napadení, pokud by se jednalo o nějaký obranný systém, tak ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Problém je ten, že máme dané a nalinkované, kdo je nepřítel a kdo ne. Viz ta mediální protitrumpovská a protiputinovská masáž. Tzv. spojenci si pak s námi mohou orat a vláčet.