Lucyfer

Kdybych si vzala tohle… půjdu za svědkyni… Co k tomu?

Přemejšlím, zda mám jít do těch kytkovanejch, jak jsem tu dávala, nebo ne… Jsou i celkem drahé. Prý by byla lepší jednobarevná?
Co třeba tohle?
Škoda, že mohu vložit jen jednu fotku. Zblízka to má materiál takový skoro až semišový, či jak to popsat.
Kdybych to koupila… Co k tomu? Jaké boty, kabelka… Mám pod to vzít punčochy? Co přes to (kdyby byla zima)?
Ta barva vypadá hnědá… ale jde do fialova… taková ale „zašedlá“ poněkud.
Něčím to třeba oživit?
Sluší mi spíš teplejší barvy…

Nejlepší odpověď
elkon

To bude pohřeb???

Další odpovědi
nyjono

Ty květované jsou super.
Určitě lepší než tyto. Tyhle jsou moc usedlé, smutné.

mosoj

Světci chodili oblečeni v režném plátnu.

aliendrone

Na minulou otázku na toto téma jsem neodpověděl (nerad se montuji do „babských věcí“), ale teď už musím. Tohle OPRAVDU NE! Jdeš na svatbu, ne na pohřeb. Bez urážky, ale tyhle šaty jsou spíš pro osobu hodně dlouho sloužící na pozici obsluhy kopírky v zapomenutém skladu. ;) :D

Ty minulé šaty se mi DOST líbily, řekl bych že byly doslova ideální pro družičku. Nebyly nijak extra výrazné (to by ani být neměly, kvůli nevěstě), zvláště decentně působil ten kulatý výstřih, „véčko“ by na nich bylo asi už moc, ale nebyly nudné, právě naopak. A nic si nenalhávejme, i družička se chce líbit, přestože na svatbě hraje „druhé housle“.

Jen bych zvolil boty na jehlovém středním, raději ale vyšším podpatku – pokud zvládáš ;) – (už na první pohled jsi maličká) a moc to nepřežeň s doplňky/šperky, ať nevypadáš jak echtovní Japonka nebo dokonce „že lámeš pušky na střelnici“. Každopádně jsem všemi 10 pro ty minulé šaty, tyhle ne, ne a NE!! :)

Kelt

Záleží na tom, jaký máš k dotyčnému svatebčanovi vztah a asi budeš chtít dobře vypadat, až budeš fotku někomu ukazovat. Pokud máš možnost výběru, tak si vyber podle sebe.

da ny

Tohle ne :/
Smutné, stará x mladá…

ivzez

Jednobarevné šaty jsou podle mne dobrá volba,
jen bych volila světlejší a s rukávem.

Marketka73

Mě připadají tyto šaty na svatbu moc smutné. Já bych volila nějaký světlejší odstín, jako například lososové, mintové, fialové, růžové,…samozřejmě záleží na tom, co má na sobě nevěsta a ženich. Také bych klidně zvolila nějaké pěkné šperky například z této stránky: https://stribro-levne.cz/k/levne-stribrne-prsteny/, tam mají super výběr!