Zdeňulka

Kdybych položila v kuchyni na PVC plovoucí podlahu,bude to něčemu vadit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nebude. Mám to tak již 15 let. Při pokládce Nemusíte dávat PE folii jenom mirelon i když já jsem ani ten nedával.

Další odpovědi
Gwen

Nebude. Na PVC můžete dát cokoli, dokonce i další PVC. Podmínkou je rovný a tvrdý podklad, ne rozsypaný beton s jamkami a vylezlými kamínky.

rybíz

Nebude. Viděl jsem to v činžáku u známého v obýváku a byl s tím spokojen.

podlahář

Dobrý den, předpokládám, že si chcete ušetřit čas a námahu s realizací :)
jak už tu bylo řečeno, osobně z pozice podlaháře v tom nevidím problém, dokonce celoplošně přilepené pvc může sloužit jako výborný zvukový izolant

Zdroj: www.podlahyspa­cil.cz/cenik-a-reference/rovnani-podkladu-nivelace/