martin.jares

Kdyby existoval, kolik by stál harddisk o kapacitě 1YB? (yottabyte)

Odpovědi
dnb

A kde si na tuto velikost jako prisel? Ja znam nejvetsi jeden Yobibyte a ten by stal v dnesni dobe asi pres miliardu.
Doplňuji:
V te tabulce je sice yottabite, ale hned vedle i yobibyte, takze to blbost neni

Adalberthew

Myslím, že odpověď přesně vyzní z otázky. To je jako kdybych se ptal: Kdyby existoval konec nekonečna, tak kde by byl?
Doplňuji:
A yottabyte existuje to je pravda viz http://en.wiki­pedia.org/wiki/Y­ottabyte
Ale yobibyte je blbost.

anonym

Sleduj, jak je to náročné:

w w w . g o o g l e . c z

Strašné – že?

The One Hundred Trillion Dollars Hard Drive