bolak

Kdyby dav chytnul člověka za nohy a za ruce, dokázal by ho roztrhnout vejpůl?

Jedná se mi konkrétně třeba o ty koncerty, jak tam kytarista skočí na lidi a voni si ho předávaj rukama, tak kdyby se třeba ty lidi zcvokli.

Nejlepší odpověď
Medulienka

Tak to v žádném případě i kdyby dav zešílel sebevíce. Víš jak se popravovalo koňmi, že se člověk uvázal mezi dva koně za ruce a nohy, tak ti koně ho také neroztrhli vejpůl, ale vykloubili a přervali mu ruce.
Doplňuji:
A nebo se za každou končetinu přivázal kůň a postupně jeden po druhém přervali odsouzenému všechny ruce a nohy. Někdy se i nařízlo břicho. Jinak vážně nevím, čeho by byli schopni lidé sami od sebe. Horory ve kterých se zaživa člověku trhá maso nemůžeme brát vážně. Větší sílu než člověk má šimpanz – ten člověku klidně vyrve ruce.

Další odpovědi
anonym

proč na takový koncerty chodíte? Běžte na Mozarta, tam se nikdo nehází. 🙂

Děda Louda

Jak píšeš: „ty lidi zcvokli“.