Vojta Fidra

Kdy vyjde na uložto.cz pokračování animovaného filmu Ledové království (Ledové království 2)?

Ledové království 2

Nejlepší odpověď
aliendrone

Na ulož.to (ale i jinde) obvykle bývají věci upnuty zhruba tak 6 měsíců po kinopremiéře. Jen zkušenost, záleží na dohodách s distributory. Pokud někdo upne multimediální obsah dříve (v alespoň trochu rozumné kvalitě), je bez milosti odstraněn. :)

Další odpovědi
autacek

„Kdy vyjde“… až zase někdo poruší autorská práva a lupne to tam, zpravidla až to půjde stáhnout z DVD.

df

Abys věděl, tak filmy, které jsou ke stažní na stránce uloz.to, tam musí někdo nahrát (můžeš to dělat i ty) a pak je ostatní mohou stáhnout. Stahování těchto filmů je nezákonné.

Pošli to dál

Mc Merkurion

… mimochodem, Ledové království II už ke stažení (a nejen na Ulož.to) je …

Reezo

Nauč se stahovat přes Torrenty a neřeš přiblblé Uložto.cz

Mc Merkurion

@df: … stahování není nezákonné, nezákonné je nahrávání, máš v tom trochu guláš !!! nabádáš k nezákonnému jednání >>> nahrávání filmů !!!

autacek

@McMerkurion zase kecáš, on nikoho nenabádá k nahrávání, jen mylně uvádí, že je stahování nezákonné.

Mc Merkurion

… co takto se naučit číst, je to problém ??? >>> „tam musí někdo nahrát (můžeš to dělat i ty)“ … to je asi pozvání na večeři co ???

autacek

Ne, je to jen známka toho, že máš problém s porozumění psaného textu i jeho právní kvalifikací.

Mc Merkurion

… zatím jedinej, kdo tady neustále něco nechápe seš ty, ale to je fuk, nemám sílu ti to vysvětlovat …

autacek

Pro hlupáka každý hloupý. Na ulož.to si můžeš nahrát co chceš, nesmíš ale porušovat autorské zákony, což zpravidla znamená, že to musí být pouze pro tvoji potřebu. Víc to tobě, jako člověku, který nerozezná zákon od vyhlášky nemá smysl vysvětlovat.

Mc Merkurion

… měl by sis přečíst pravidla pro nahrávání autorsky chráněného obsahu, při nahrávání seš na to upozorňován, takový soubor nesmí být veřejně přístupný … ale holt někdo, kdo na vše potřebuje definici to prostě nepochopí … no, a jestliže někdo si plete vyhlášku s nařízením vlády podle zákona, tak je to těžký …

autacek

Je to marný.

Mc Merkurion

… až budeš někam něco nahrávat, pak to pochopíš, ale bavit se s někým, kdo vo tom prd ví, nemá cenu …

autacek

Kdo nechápe psaný text jsi ty. Ale zkus si to co jsem napsal přečíst ještě jednou a pomaleji.