Miroslavst

Kdy se má přát? V předvečer nebo až v ten den?

Kdy se má přát k svátku apod.?
Nečekám na odpovědi a popřeju už nyní-tedy v předvečer.
Všechno nejlepší k svátku pane Pondělí.
http://nd01.jxs­.cz/903/109/8c9e9af8e4_3­1850238_o2.jpg

Nejlepší odpověď
pondělí

děkuji,již jsem psal,že jsem modrý,ale z radostí si dnešní neděli o několik hodin prodloužím,za chvílku letíme na západ,tak na vás budu myslet,protože skoro hned letíme nezpátek,tak toho pondělka budu mít málo

Další odpovědi
Marvan

Dobrý otázka, já si myslim že by se mělo přát přesně ve 16:54 GMT všechna jiná přání neplatí

oskar

Já myslím,že je to jedno.Důležité je,že se popřeje.

anonym

Také já se připojuji ke blahopřání všeho hezkého, hodně zdraví at' Vám to vydrží až do Neděle, pane Pondělí!

Váš czechrapsind.