Theres-blue

Kdy mám předat učebnici?

Jsem na základní škole a ztratila jsem jednu učebnice. Budu muset kupovat novou. Chci se zeptat, jestli jí budu muset předat škole ještě tento školní rok, nebo jestli bude stačit ten příští?

Odpovědi
huxa

Mě někdo v osmičce ukradl atlas do zeměpisu, celou devítku sem ho nenosil nebo si půjčoval z jiných tříd a potom sem ho prostě neodevzdal a nějak se na to zapomnělo…

Proč se ptáš tady? To ses měla zeptat třídního, ředitele, nebo jiných učitelů…

Michal Kole

Ještě nejspíše tento rok.

Rocker

Domluv se s třídní učitelkou

lucie1312

Asi příští rok,ale domluv se s třídní.