Kepler

Kdy jste naposledy viděli chocholouška , případně Chocholouška?

Já si ty ptáčky velikosti vrabce pamatuji jako malý kluk. Byl to normální zpěváček a s vrabci si nijak nekonkurovali. Normální městský ptáček a pak najednou zmizel. Nebo mám úplně nereálnou zkušenost a vysvětlí mi to jenom MUDr.Chocholoušek?

Nejlepší odpověď
ahold

Před několika lety. V Praze mají asi poslední místo, kde je lze vidět na Černém mostě v okolí stanice metra.

Opustili město prý proto, že když přestali po ulicích jezdit koně, tak to ti ptáčci měli moc daleko na teplý oběd. 😁

Další odpovědi
Malvína

Relativně nedávno, asi 4 měsíce zpět. Viděla jsem ho po dlouhé době a zrovna maličké, které se zatoulalo. Nějakou chvíli mě mělo jako náhradní mamku 🙂

jirka F

No to už je dávno nejmenoval se sice tak ale svým chováním ho připomínal tvrdil o mně že jsem takový blbec že se nikdy nevyučím a v osmnácti ať mně zbaví svéprávnosti.

aliendrone

Taková DRZOST, že se zrovna TY na to ptáš! Všichni víme, že malí ptáčci museli vyklidit pole VELKÝM PTÁKŮM! ;) :D :D

Neuvidíš ani MUDr Chocholouška, protože má plné ruce práce se zakomplexovanými pacienty a KDO jim ten komplex asi tak způsobil? No!?!? Keplere, Keplere, ty si zahráváš, tohle už je do nebe volající! ;) :D :D

zjentek

Bože těch u nás je! Ani těch vrabců tady není tolik. Drží se ale kousek od chalup, u statků a koníren, často možno spatřit u kaluží na stezkách a polních cestách, při výjezdech z osady… dneska vypadá skoro jako konipas, ale MÁ CHOCHOLKU.

Jinak>>> https://21sto­leti.cz/2011/09/­21/proc-z-cech-a-moravy-mizi-ptaci/