Hufnágl

Kdy jste naposledy slyšeli: Nemáme, zeptejte se příští týden, měsíc…?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dneska ráno. V pekařství nebyl chleba. :(

Další odpovědi
Kepler

Před týdnem v lékárně.

jáára

V pátek ve velkém papírnictví.

marci1

Spíš slyšívám: Máme x druhů či typů. Jaký si budete přát? 🙂

dudu

No nevím chlapci, nějak se mi to nezdá. U nás nejen od vietnamců uslyšíte „zítra budou“. Kde žijete?

aliendrone

dudu>>> Eh, soudě podle řeči veřejně nejvíce slýchané, tak někde na pomezí Ruska a Ukrajiny. Taková díra jménem Praha. ;) :)

To „zítra budou“ také slýchám, klidně i celé týdny den za dnem. ;) :D :D
Oblíbené to je zejména u semínek okurek apod. na jaře, jsou ale produkty, které NEEXISTUJÍ prakticky celoročně. (česneková pasta)

marci1>>> Raději se nebudu domýšlet, co MĚ hned napadne o jaké „typy zboží“ (nepřeberných druhů) se může asi tak jednat… ;) :D :D

dudu

Zase přeháníš ty Bajajo. Léky podle mých zkušeností mívám k dispozici tak do dvou dnů a chleba hned druhý den ráno nebo si vyberu jiný druh. Možná to občas chce vylézt z postele už před druhou odpoledne.